פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.

שדרוג לווינדוס 10 - השדרוג המפורסם ביותר בעולם!

שדרוג לווינדוס 10 | דיזנגוף מחשביםשדרוג לווינדוס 10 עלה לכותרות בחודשים האחרונים בקונוטציות רבות, חלקן, בעייתיות. משתמשי מחשב רבים (בעיקר חסרי הידע והגישה הטכנית והגישה הטכנית שביניהם) מצאו את עצמם בבעיה רצינית. ממחשב פעיל ומתפקד שעליו מתוקנת מערכת הפעלה מיושנת יותר אבל פועלת, שדרוג לווינדוס 10 הותיר אותם מול מחשב שעליו מותקנת מערכת ההפעלה החדישה והעדכנית ביותר, אבל המחשב איננו מתפקד כבעבר, לא מזהה ציוד היקפי, "מאבד" דרייברים, ועוד שלל בעיות, ששדרוג המערכת על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום, כמו דיזינגוף, למשל, היה יכול לחסוך מהם.

 

שדרוג לווינדוס 10 - מדוע חשוב להקפיד לעשות זאת בצורה מסודרת?

להבדיל משדרוגים אחרים לפניו, השדרוג האחרון של מיקרוסופט התגלה כמאתגר מעט עבור הקהל הרחב. משתמשי מחשב שלחצו על לחיץ השדרוג באופן אוטומטי ומבלי לדעת מה עתיד לקרות, גילו כי חייהם השתנו ללא היכר - מצד אחד, הם קיבלו מערכת הפעלה טובה, יציבה ועדכנית, מצד שני, סביבה העבודה שלהם השתנתה, ופונקציות מסוימות שפעלו במערכות ההפעלה הקודמות, כבר אינן זמינות ואינן עומדות לרשותם במקומות בהם הן נמצאו. שדרוג זה חולל בעיה בעיקר בקרב האוכלוסייה המבוגרת יותר, שמן הסתם, הסתגלותה לשינויים הינה, ממילא, איטית יותר משל אוכלוסיות אחרות.

 

ואם אינני שייך לאוכלוסייה הבוגרת?

ככלל, ניתן לומר כי שדרוג לווינדוס 10 הינו צורך מהותי, מאחר ומיקרוסופט מסירה, אחד אחרי השני, את התמיכה ממערכות ההפעלה הקודמות שלה. מה שאומר שהיא איננה מפרסמת יותר עדכוני תוכנה ועדכוני אבטחה הרלוונטיים לאיומי האבטחה העכשוויים. זה אומר, בעצם, כי מי שמשתמש במערכות ההפעלה הקודמות, חשוף הרבה יותר לוירוסים ולמרעין בישין אחרים, מאשר משתמשי ווינדוס 10. כך, שגם אם אינכם מבוגרים מאד, אבל אינכם מתמצאים בטכנולוגיה, השדרוג לווינדוס 10 יכול להבטיח לכם את השקט הנפשי שלכם, שכן לא תצטרכו לפתור בעיות שנגרמו בשל גילה וחוסר עדכניותה של מערכת ההפעלה המותקנת במחשבכם. מצד שני, אם אינכם מתמצאים בטכנולוגיה, עדיף שאת המשימה תעבירו לידי חברה המתמחה במחשבים, ולא תנסו לבצע את השדרוג בכוחות עצמכם. אנו בדיזנגוף מחשבים נשמח לעמוד לשירותכם.