פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.

מעבדת מחשבים תל אביב - איך בוחרים?

מעבדת מחשבים תל אביב | דיזינגוף מחשביםבעידן הדיגיטלי בו אנו חיים כמעט ואין בית בו אין לפחות מחשב אחד. בין אם מדובר במחשב נייח או במחשב נייד, לעתים יש צורך לתקן אותו, לכן הצוות המקצועי של דיזנגוף מחשבים מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על מעבדת מחשבים תל אביב.

 

איך אפשר בלי מחשב?

אתם משתמשים במחשב באופן יומיומי לשימושים שונים וכמעט לא יכולים לדמיין חיים בלעדיו. לא משנה אם המחשב משמש אתכם לצורכי לימודים, עבודה או צפייה בסרטים- כאשר הוא תקול אתם מרגישים חסרי אונים. יכולות להתרחש מגוון רחב של תקלות במחשב, והמשותף לכולן הוא שאם אין לכם הבנה במחשבים אתם תעמדו מולן חסרי אונים. לפעמים המחשב עדיין מתפקד, אבל אתם מרגישים שמשהו תקוע וגורם לו לפעול באופן לא סדיר.

הדבר הראשון שנעשה כאשר קיימת תקלה הוא חיפוש עצמאי בגוגל. ננסה להגדיר את התקלה במילים ולרשום אותן במנוע החיפוש. יתכן ומדובר בתקלה שתוכלו לפתור בעצמכם בקלות. אם לא מצאתם מידע מועיל בחיפוש, או שאתם לא מצליחים להתקדם עם הפתרון תוכלו לפנות למעבדת מחשבים ואם אתם מאזור המרכז, סביר שתחפשו מעבדת מחשבים תל אביב.

הדבר החשוב הבא אותו נרצה לדעת הוא עד כמה המעבדה מקצועית ואמינה. קיימים אתרים שונים המדרגים בעלי עסק ובהם תוכלו לקבל מושג לגבי רמת המקצועיות והאמינות של המעבדות השונות. אפשרות נוספת היא לצפות בתגובות של גולשים למעבדות השונות ולקבל המלצות מבני משפחה וחברים.

למה כדאי לפנות למעבדה ולא לנסות לתקן עצמאית?

אנשים רבים המתעצלים לפנות למעבדת מחשבים מקצועית מנסים לתקן את התקלות בעצמם ומגלים עד מהרה שהם עשויים לחולל נזק יותר מאשר להועיל. לפרמט מחשב היא אולי פעולה פשוטה עבור אנשים מסוימים, אך לא עבור כולם. וכן במקרים אחרים, בהם המחשב לא מגיב, יתכן ומדובר בתקלה יותר רצינית המצריכה טיפול יסודי ובדיקת החומרה שאולי נפגעה. מחשב, כמו כל מוצר חשמלי אחר צריך להיות מטופל בידי אנשי מקצוע המיומנים בטיפולו. כמו שלא תנסו לתקן בעצמכם את המקרר, כך לא רצוי לעשות עם המחשב.

בחיפוש אחר מעבדת מחשבים תל אביב, בדומה לחיפוש ספא בתל אביב, אולם חתונות או כל שירות אחר, כדאי לבחור במעבדה ששמה הולך לפניה ושיש לה וותק מרשים, כך גוברים הסיכויים שתקבלו שירות אמין ואיכותי. שני הפרמטרים הללו חשובים במיוחד כשמוסרים לטיפול מוצר יקר ערך עבורכם. אנו בדיזנגוף מחשבים משרתים לקוחות חוזרים רבים אותם תוכלו לפגוש בחנות המרוצים מהטיפול המסור שהם מקבלים בתמורה הוגנת לכספם. המעבדה שלנו נמצאת במיקום מרכזי בלב תל אביב ולכן ביכולתנו להעניק שירות למגוון רחב של אזורים בארץ.

הניסיון שלנו מאפשר לנו לעסוק בקשת רחבה של נושאים, ביניהם גם תחזוקה שוטפת ושיפורים. אנו מתמחים בטיפול במחשב איטי, שחזור נתונים עקב קריסת מחשב, שדרוג והרחבת זכרונות למחשב, החלפה או ניקוי מאווררים, שדרוגי כרטיסי מסך וכונני SSD.

שחזור מידע עם 97 אחוזי הצלחה

חלק משירותי המעבדה שלנו כוללים שחזור מידע מדיסקים קשיחים ומכל סוגי הזכרונות. במהלך השנים צברנו מוניטין רב בתחום זה שמקנה לנו את היכולת להבטיח כמעט 100 אחוזי הצלחה, גם במקרים קשים ביותר, כשחושבים שאבד הסיכוי. מקור התקלה לאיבוד הקבצים הוא בעיה בדיסק הקשיח. לרוב מדובר בתקלה פיזית בדיסק שתוכנות לשחזור מידע שניתן להוריד באינטרנט לא יפתרו את הבעיה ואף יגרמו יותר נזק מאשר תועלת. בהחלט לא מומלץ לבצע שחזור דיסק באופן עצמאי אם אינכם בקיאים מספיק בתחום ובפרט סוגיה כזו רגישה יש לפתור במעבדת מחשבים מקצועית. חברה המתמחה בשחזור קבצים אבודים תדע לזהות במהירות את מקור התקלה שעשויה להיגרם מגורמים פחות צפויים, כמו שיבוש במערכת ההפעלה או קריאת נתונים. אנו נדע כיצד לבחון את הקובץ הפגום ונעבד אותו מחדש באופן שיבטיח שחזור מרבי של המידע.

ניקוי וירוסים מקצועי

וירוסים הם מהגורמים העיקריים לקריסת מחשב, מחיקת קבצים וצרות רבות נוספות. ישנם כמה סימנים מחשידים דרכם תדעו שהמחשב שלכם נדבק בוירוס. אם המחשב פותח קבצים שלא נתקלתם בהם, פועל באופן איטי מהרגיל ואינכם מצליחים לפתוח ישומים מסוימים, סביר להניח שהמחשב נדבק בוירוס. חלק משירותי מעבדת המחשבים שלנו כוללים ניקוי המחשב שלכם מהוירוסים השונים והתקנת תוכנות הגנה. ההסתברות להיפגע מוירוסים קטלניים שיפגעו במידע החשוב לכם ובחומרה של המחשב רק עולה מדי שנה ולכן חשוב לשים חומת הגנה ראויה למחשב שתמנע את הסכנות. לחברתנו תוכנות אנטי וירוס מתקדמות והתמיכה ניתנת בכל הפלטפורמות: מחשבים נייחים, ניידים (PC) וגם מחשבי מק.  

היום אנו חיים בעידן בו החשיפה לוירוסים זדוניים גדולה פי כמה משנים עברו בעיקר בגלל רשת האינטרנט שגדלה והחיבור בין רשתות מחשבים. כשמחשב אחד נדבק, בקלות הוא יוכל להדביק את שאר המחשבים הנמצאים ברשת. סיבה נוספת היא החשיבות הרבה שיש למידע שעל המחשב. היום כולם מחזיקים במידע הרגיש ביותר על גבי המחשבים וישנם ניסיונות רבים לגנוב את המידע. לכן מניעת וירוסים צריכה להתבצע באופן יומיומי עם תוכנות מתקדמות שיפעלו כל העת וימנעו את הסכנה הבאה. רק טיפול במעבדת מחשבים מקצועית שאנשיה מתעדכנים באיומים המשתנים ומחזיקים את התוכנות העדכניות ביותר, יבטיח לכם שהוירוסים יעלמו ולא יחזרו.

מעבדת מחשבים תל אביב- גם לקנייה

מעבדת מחשבים בתל אביב לא תעסוק רק בתיקון של מחשבים, ובדרך כלל תציע לכם גם מגוון רחב של מחשבים וציוד היקפי. היתרון של קנייה במעבדה ולא בחנות היא האפשרות להתייעץ עם מומחים שיידעו להמליץ לכם אילו מחשבים כדאיים במיוחד. בנוסף, במקרה של תקלה תוכלו לחזור עם המחשב אל המעבדה בה קניתם אותו ולטפל בו בלי התלבטויות לאיזו מעבדה ללכת.