פנו אלינו עכשיו!
לשאלות, הזמנות ועזרה פנו אלינו כאן ונציגנו ישובו אליכם מיד.

מטען לנובו - כשהמחשב הנייד הוא כלי העבודה שלכם

מטען לנובו | דיזנגוף מחשביםבעידן שלנו, מחשב נייד הוא כלי העבודה העיקרי. חלפו הימים בהם נזקקנו למשרד מסודר או למחשב שולחני נייח. כיום, אנחנו לוקחים איתנו את העבודה שלנו לכל מקום. אם זה דרך הטלפון החכם, הטאבלט או בעיקר, המחשב הנייד. כידוע, נקודת התורפה אצל מרבית המחשבים הניידים הוא המטען, ולכן, אם ברשותכם מחשב נייד לנובו, מטען לנובו נוסף, הוא MUST עבורכם, גם אם המטען הנוכחי שלכם עדיין חי ומתפקד. חשוב לציין, כי מטען לנובו (גם כאשר הוא חלופי ומיועד לשמש כגיבוי) רצוי לרכוש תמיד אך ורק בחברה המתמחה בכך, כמו דיזינגוף מחשבים, למשל, ולא להתפתות לעסקאות חסכוניות-להפליא, לכאורה, באתרי קניות ברשת כמו AliExpress או eBay, ששם אתם יודעים מה מציעים לכם, אבל אינכם יכולים להיות בטוחים שמה שהוצע יהיה זהה למה שתקבלו בפועל.

 

מטען לנובו - מדוע חשוב להקפיד על איכות?

פרט לכך שזה לא "כיף" כשמטען שאיננו איכותי שובק לכם חיים באמצע העבודה ומעכב אותה, מטען שאיננו איכותי או אמין, עלול להשפיע על אורך חיי המחשב בצורה משמעותית. מטען שאיננו מספק מתח בצורה יציבה, עלול, בפולסי החשמל הבלתי יציבים שהוא מספק, לגרום נזק למחשב, לפגוע בלוח האם וליצור נזקים נוספים, שאותם, אולי, לא תחושו בעת השימוש, אבל חומרתם תתגלה מאוחר יותר.

 

רגע, למה בעצם מטען כל כך משמעותי למחשב נייד?

המטען החשמלי של המחשב הנייד מהווה, בעצם, שנאי שמטרתו העיקרית היא להכניס אליו את המתח המגיע מרשת החשמל הקיימת (דרך השקע שבקיר), להמיר אותו לזרם הישר אותו צורך המחשב הנייד, ובכך לספק לו את המתח הדרוש לו לצורך הפעלתו ולהטענת הסוללות המחוברות אליו. כאשר מוחלפת הסוללה במחשב הנייד או שהיא משודרגת (למשל, מסוללה בעלת שישה תאים לסוללה בעלת תשעה תאים), אין צורך להחליף את המטען. החלפת מטען צריכה להתבצע רק במקרה והמחשב הנייד מוחלף באחר. וכאן, יש לשים לב, כי מטען לנובו מתאים רק למחשב נייד של לנובו, ולא למחשב נייד מתוצרת דל, לדוגמה.